Jasełka w CKZiU

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel. W dniu 19 grudnia w naszej szkole tradycyjnie tuż przed świętami Bożego Narodzenia młodzież szkoły podstawowej i Regionalnego Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego zaprezentowała jasełka, podczas których pochwalili się swoimi talentami aktorskimi i umiejętnościami wokalnymi. To była bardzo mądra i głęboka część artystyczne, skłaniająca nas do refleksji i zatrzymania się na chwilę w tym, „zabieganym” świecie. Całości dopełniała wspaniała dekoracja przygotowana przez uczniów.

Spotkanie opłatkowe rozpoczęła dyrektor CKZiU p. Beata Bobieni, składając wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Nie zabrakło łamania się opłatkiem oraz składania wzajemnych życzeń pomiędzy klasami, Dyrekcją Szkoły, kadrą HP i Gośćmi.

Na zakończenie uroczystości, wicedyrektor CKZiU p. Andrzej Radziewicz podziękował wszystkim artystom i ich opiekunom za przygotowanie wyjątkowych jasełek, a także złożył świąteczne życzenia przybyłym na uroczystość uczniom, nauczycielom, gościom i wszystkim pracownikom szkoły. Przybyli goście otrzymali świąteczne upominki.