Co to takiego…

Na naukę zawsze jest odpowiedni czasinwestycja w siebie przynosi najwyższe zyski

Nieważne czy masz wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, średnie czy wyższe możesz zdobyć nowy zawód zapisując się na KKZ czyli Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy. Dziś każdy zawód ma wydzieloną kwalifikację , która wyznacza co będziesz wiedzieć i umieć po ukończeniu kursu w wybranym zawodzie. To doskonałe rozwiązanie zdobycia zawodu lub uprawnień zawodowych. Kończąc naukę na danej kwalifikacji otrzymujesz zaświadczenia o ukończeniu kursu. Zaświadczenie jest przepustką przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w danym zawodzie. Kwalifikacyjne kursy zawodowe trwają najczęściej od 10 do 15 miesięcy. Nauka odbywa się w systemie zaocznym. Jest to więc doskonałe rozwiązanie jeśli pracujesz. Organizowane przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego kursy kwalifikacyjne są całkowicie bezpłatne.
Warunkiem uczestnictwa w danym kursie jest ukończenie 18 lat.

Atutem Centrum jest wysoko wykwalifikowana kadra oraz łączenie teorii z praktyką. Każdy uczestnik kursu odbywa praktykę co umożliwia i ułatwia późniejsze odnajdywanie się na rynku pracy.

Rozmowa z doradcą zawodowym ułatwi Ci wybór najlepszej ścieżki kariery. Na konsultacje może przyjść każdy zainteresowany.