Ostatni dzwonek, czyli zakończenie roku szkolnego w CKZiU

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich naszych uczniów. Dnia
19 czerwca 2019r. oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych, był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów oraz nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotkali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie, nagrody i  oklaski.  Nie zabrakło ciepłych słów, podziękowań i życzeń od dyrektor CKZiU p. Beaty Bobieni całej kadrze dydaktycznej, wychowawcom, wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom. Następnie, głos zabrała komendant Hufca Pracy p. Magdalena Łępicka również dziękując za trud i wysiłek włożony w proces dydaktyczny. Na zakończenie akademii uczennica opuszczająca mury naszej szkoły w imieniu całej klasy III gimnazjum złożyła podziękowania dyrekcji, gronu pedagogicznemu, wychowawcom a swoim kolegom i koleżankom życzyła spokojnych i bezpiecznych wakacji. Nastąpiło odebranie świadectw i pożegnanie nauki na dwa miesiące.

Wszystkim życzymy udanych wakacji pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali sił i energii na kolejny rok szkolny. Następny dzwonek dopiero we wrześniu. Do zobaczenia.  A teraz cieszmy się upragnionymi wakacjami!